Lebeda Otakar (Praha 1877 - 1901 Malá Chuchle)
Zelenina na poli, nesignováno, olej/plátno fixované na kartonu, 23,5 x 35 cm, sklo, rám (Ní)
Vystaveno: Otakar Lebeda, Národní galerie v Praze, Praha 2009 - 2010
23.05.2015 - 15:00
CZK 150.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 95.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |